19:05 07.07.2018

Англія вийшла до півфіналу ЧС вперше за 28 років

1 хв читати

Збірна Англії обіграла з рахунком 2: 0 збірну Швеції на стадіоні "Самара-Арена", передав зі стадіону кореспондент агентства "Інтерфакс-Поволжя".

Обидва голи англійці забили з навісів у штрафну. Спочатку на 30-й хвилині відзначився захисник Гаррі Магвайр, другий гол забив на 59-й хвилині півзахисник Деле Аллі.

Шведам вдалося створити кілька небезпечних моментів, але взяттям воріт збірної Англії вони так і не завершилися.

Родоначальники футболу не могли пробитися до півфіналу ЧС протягом 28 років – до цього британська збірна опинилася в четвірці найсильніших на чемпіонаті світу 1990 року в Італії, де в підсумку посіла 4-е місце.

Півфінальний матч англійці проведуть 11 липня в Лужниках з переможцем гри між збірними Росії та Хорватії, яка відбудеться в суботу в Сочі.

Сьогоднішня гра стала останньою для стадіону "Самара-Арена" в рамках ЧС-2018. Проте, близько 2 тис. крісел залишилися порожніми: на стадіоні були присутніми 39 тис. 991 глядач при місткості 41 тис. 970 осіб.

Мовний омбудсмен наголошує на необхідності використання спортсменами української мови під час публічних виступів на Олімпіаді-2024

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді