09:00 27.06.2018

Аргентина зуміла пробитися в плей-офф ЧС-2018, де зіграє в 1/8 фіналу з Францією

1 хв читати

Збірна Аргентини з футболу зуміла здобути путівку в плей-офф чемпіонату світу 2018 року.

У заключному турі групового етапу аргентинці обіграли з рахунком 2:1 команду Нігерії. На 14-й хвилині рахунок у матчі відкрив Ліонель Мессі. На початку другого тайму футболіст "Челсі" Віктор Мозес sз пенальті зрівняв його. Але на 86-й хвилині захисник "Манчестер Юнайтед" Маркос Рохо приніс Аргентині перемогу.

В іншому матчі цієї групи Хорватія обіграла Ісландію з рахунком 2:1.

Після цих матчів Аргентина вийшла на друге місце в групі D з 4 очками. Групу впевнено з максимальними 9 очками виграла Хорватія. Нігерія набрала 3 очки, а Ісландія - 1 очко.

В 1/8 фіналу Аргентина зіграє 30 червня з Францією, яка посіла перше місце в групі С. Хорватія 1 липня зіграє з Данією.

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді

У Стародавній Олімпії запалили вогонь літніх Ігор у Парижі

Міжнародна федерація тенісу допустила спортсменів із РФ і Білорусі до участі в Олімпіаді

Україна вимагає усунути російських і білоруських борців від Олімпіади-2024 у Парижі

Мінспорту надало УАФ і ФК "Кривбас", "Дніпро-1", "Динамо Київ", "Оболонь", "Шахтар" статус критично важливих в особливий період

Мінветеранів розпочало реєстрацію на відбір до збірної України на "Ігри Нескорених" 2025 року в Канаді

НОК розробляє протокол поведінки українських спортсменів з атлетами з РФ на Олімпіаді-2024 у Парижі - Гутцайт