07:45 14.04.2018

Київ почав підготовку до проведення ЧЄ з міні-футболу 2018

2 хв читати
Київ почав підготовку до проведення ЧЄ з міні-футболу 2018

У Києві стартувала підготовка до чемпіонату Європи з міні-футболу, який відбудеться в серпні 2018 у парку "Місто спорту" на острові Долобецький, повідомили в Управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Київської держадміністрації.

"У столиці розпочалася підготовка до чемпіонату Європи з міні-футболу, який відбудеться 12-18 серпня в парку "Місто спорту" на острові Долобецький", - йдеться в повідомленні на сайті мерії в п'ятницю.

На нараді з питань підготовки до чемпіонату перший заступник голови КМДА Микола Поворозник доручив профільним департаментам скласти комплексний організаційний план дій, узгодити проектно-кошторисну документацію та підготувати відповідне розпорядження КМДА.

"Київ уже отримав статус "футбольного міста", тому необхідно задіяти всі ресурси, щоб провести і цей чемпіонат на високому рівні. Адже 25 країн Європи транслюватимуть цю подію на телебаченні - і чемпіонат Європи з міні-футболу ще раз продемонструє позитивний імідж нашого міста і України на світовій арені", - підкреслив М.Поворозник.

Він нагадав, що Київ уже має значний досвід у проведенні престижних спортивних подій, зокрема, Євро-2012.

"Так само столиця гідно підготувалася до проведення фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА-2018", - зазначив перший заступник голови КМДА. Також він переконаний, що чемпіонат Європи з міні-футболу 2018 року відбудеться на високому рівні.

"Як відомо, в лютому 2018 року Генеральна асамблея Європейської федерації міні-футболу прийняла рішення про те, що в 2018 році Київ прийматиме чемпіонат Європи з міні-футболу. Київ переміг гідних супротивників - Астану, Москву і Варшаву. Перш за все, завдяки створенню за підтримки столичної мерії комфортної футбольної бази на Долобецькому острові ", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА