Інтерфакс-Україна
16:17 06.03.2018

Справа з отруєнням Скрипаля може вплинути на участь Британії в чемпіонаті світу з футболу в Росії - Джонсон

1 хв читати
Справа з отруєнням Скрипаля може вплинути на участь Британії в чемпіонаті світу з футболу в Росії - Джонсон

 Глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон заявив, що ситуація з отруєнням колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля може вплинути на участь Великої Британії в майбутньому Чемпіонаті світу з футболу, передає у вівторок газета "Гардіан".

"Я думаю, що складно буде уявити, як буде просуватися справа про участь Великої Британії в Чемпіонаті світу", - сказав Б.Джонсон, кажучи про реакцію Лондона, якщо підтвердиться причетність РФ до справи С.Скрипаль.

Відбір на футбольний Чемпіонат світу пройшла збірна Англії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

Україна закликає МОК та Міжнародний союз ковзанярів перевірити порушення "нейтрального статусу" російських спортсменів

Жіноча збірна України з важкої атлетики виграла Чемпіонат Європи

Міністр спорту про очікування від Олімпіади-2026: Є надії на фрістайл і біатлон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА