Інтерфакс-Україна
11:57 28.05.2017

"Дніпро" вилетів з української Прем'єр-ліги

1 хв читати
"Дніпро" вилетів з української Прем'єр-ліги

Футбольний клуб "Дніпро" залишає вищий дивізіон чемпіонату країни з футболу – Прем'єр-лігу – вперше в історії незалежної України.

У передостанньому 31-му турі національної першості команда "Дніпро" програла в Полтаві "Ворсклі" з рахунком 0:1. Водночас львівські "Карпати" з таким самим рахунком обіграли Луцьку "Волинь".

Після цих матчів відрив "Карпат" від "Дніпра" збільшився до 5 очок за тур до кінця чемпіонату. Тому "Дніпро" в результаті фінішує на передостанньому 11-му місці в турнірній таблиці.

До такої ситуації, крім результатів команди, призвели також три зняття з "Дніпра" загалом 15 очок за рішенням дисциплінарних органів Федерації футболу України та ФІФА за борги клубу перед колишніми футболістами, тренерами або їхніми агентами.

Як відомо, президентом і власником ФК "Дніпро" є бізнесмен Ігор Коломойський.

Чемпіонат України, в якому наразі беруть участь 12 клубів, в цьому сезоні проходить за новою системою у два етапи. Перший етап пройшов у 2 кола, було проведено 22 тури. За його підсумками були сформовані 2 групи по 6 команд. У групі 1 (місця з 1-го по 6-те) визначався чемпіон України та команди-учасниці єврокубків. У групі 2 (місця з 7-го по 12-те) визначалися команди, які залишать Прем'єр-лігу (посіли 11 і 12 місця). При цьому спортивні показники, отримані на першому етапі змагань, зберігалися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Легкоатлетичний манеж у Черкасах постраждав від російського обстрілу - міністр спорту

Рада закликала Міжнародний паралімпійський комітет заборонити участь представників РФ та Білорусі у спортивних змаганнях

Зеленський позбавив Бубку та Клочкову держстипендій, Беленюк розцінює це як заклик повернутися в Україну

Рада закликала УЄФА заборонити участь білоруських команд у міжнародних змаганнях

Бідний про рішення МОК щодо юнацького спорту: РФ використовує тиск, підкуп та шантаж для потрібних для себе рішень

Закон про європейську модель спорту може сприяти збільшенню до 40% кількості українців, які займаються спортом, - Бідний

Сушкевич про успіхи України на Дефлімпіаді: Ми забезпечили системність в спорті людей з інвалідністю

Сушкевич: точно знаю, що ми гідно виступимо на Паралімпіаді-2026 в Італії

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА