Інтерфакс-Україна
15:15 11.12.2016

Володимир Кличко оголосив про проведення поєдинку проти Ентоні Джошуа

1 хв читати
Володимир Кличко оголосив про проведення поєдинку проти Ентоні Джошуа

Екс-володар титулів чемпіона світу з боксу в суперважкій вазі за версіями IBF, IBO, WBO і WBA Володимир Кличко оголосив, що 29 квітня проведе поєдинок проти непереможного британця Ентоні Джошуа.

"Бій проти Ентоні Джошуа. Я з нетерпінням чекаю цього мегапоєдинку 29 квітня на стадіоні "Уемблі". Буду тримати вас в курсі щодо продажу квитків", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

В.Кличко в ніч з суботи на неділю був присутній в Манчестері, де 27-річний Е.Джошуа захистив свій титул чемпіона світу за версією IBF у бою з американцем Еріком Моліною, перемігши в третьому раунді технічним нокаутом. В активі Е.Джошуа тепер 18 перемог у 18 поєдинках, причому всі перемоги здобуті нокаутом.

В.Кличко востаннє виходив на ринг 28 листопада 2015 року, коли програв за очками в титульному поєдинку британцеві Тайсону Ф'юрі і втратив всі свої пояси. Після цього сторони кілька разів намагалися домовитися про реванш, але він так і не відбувся. У жовтні 2016 року Т.Ф'юрі відмовився від своїх титулів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА