09:38 12.09.2016

Паралімпійська збірна України здобула 12 медалей

1 хв читати

У четвертий день змагань у Ріо паралімпійська збірна України здобула 12 медалей: 6 золотих, 3 срібні і 3 бронзові, повідомляє Національний олімпійський комітет України на офіційній сторінці у Фейсбук.

Чемпіонами Паралімпійських ігор стали: Лейля Аджаметова в бігу на 100 метрів, Роман Полянський в академічному веслуванні, Олексій Федина у плаванні на 100 метрів брасом, Денис Дубров у плаванні на 200 метрів і Наталя Косміна в настільному тенісі.

Срібними призерами стали: Зоя Овсій (метання булави), Вікторія Савцова (плавання на 100 метрів брасом) і Максим Кріпак (плавання на 200 метрів).

Бронзові медалі українській збірній принесли Дмитро Прудніков у стрибках у довжину, Ванзенко Дмитро у плаванні на 200 метрів і Сергій Паламарчук у плаванні на 200 метрів вільним стилем.

За підсумками чотирьох днів змагань в активі української збірної 49 медалей: 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. Це вивело Україну на третє місце в загальнокомандному заліку і за кількістю золотих медалей.