Інтерфакс-Україна
13:46 05.08.2024

Гімнаст Ковтун завоював срібло Олімпіади-2024 на паралельних брусах

1 хв читати
Гімнаст Ковтун завоював срібло Олімпіади-2024 на паралельних брусах

Українець Ілля Ковтун приніс Україні срібну медаль у вправах на паралельних брусах на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

Спортсмен набрав 15,5 бала.

Ще один український гімнаст, Олег Верняєв, посів восьму позицію, набравши 13,3 бала.

З такими результатами Україна завершила виступи в спортивній гімнастиці на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі.

У цих змаганнях перше місце посів спортсмен з Китаю, а третє - з Японії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент НОК закликає владу Чернівців не допустити знищення басейну в місті

В Сумах починають відновлення Палацу студентського спорту, пошкодженого внаслідок російської агресії

Україна вітає рішення FIDE щодо Росії – міністр Бідний

ФІДЕ зупинила членство Федерації шахів Росії

Мінспорту опрацьовує проєкт будівництва льодової арени в Києві

Міжнародний союз велосипедистів зняв усі обмеження з білоруських спортсменів

Міжнародна федерація фехтування скасувала всі обмеження для спортсменів з РФ та Білорусі

Петиція Гераскевича про позбавлення Бубки звання "Герой України" і накладання санкцій не набрала необхідних голосів

Мексика погодилася прийняти в себе збірну Ірану з футболу на час чемпіонату світу

Європейська федерація гімнастики зняла обмеження з росіян та білорусів після рішення World Gymnastics

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА