Інтерфакс-Україна
13:08 25.02.2021

Прогноз на матч "Шахтар" - "Маккабі"

2 хв читати

Після першого матчу "Маккабі" - "Шахтар" питання виходу в 1/8 фіналу Ліги Європи для команди Луїша Каштру практично вирішено. Гірники на виїзді впевнено виграли 2:0 і тепер у них 96% на вихід у наступну стадію плей-офф за оцінками аналітиків Parimatch. Також експерти дають "Шахтарю" 56% на перемогу у найближчому матчі, 17% у "Маккабі" та 27% на нічию.

Статистика першого матчу говорить про те, що "жовті дияволи" мали бажання нав’язати боротьбу донеччанам, але клас дався взнаки. Немає жодних сумнівів у тому, що минулорічний півфіналіст ЛЄ переважає за класом скромну за мірками європейського футболу команду "Маккабі". Проте наявність гольових нагод біля воріт Анатолія Трубіна та далеко неідеальна гра в обороні "Шахтаря" натякають на те, що про недооцінку суперника не може бути й мови.

Чинний чемпіон УПЛ має без проблем долати дану стадію турніру, пам’ятаючи, що вже у неділю їм необхідно буде приймати на власному полі луганську "Зорю" – дуже непростого суперника у дуже важливому матчі внутрішнього чемпіонату, в якому не хотілося б втрачати очки.

До слова, у внутрішніх чемпіонатах команди на вихідних здобули по перемозі. "Шахтар" спокійно переграв львівський "Рух", також забивши двічі та не пропустивши. "Маккабі" у виїзному матчі здолав "Хапоель" з Беєр-Шева в 1/16 Кубку Ізраїля.

Сподіваємось, що підопічні Луїша Каштру подарують своїм вболівальникам футбольне свято та зловлять кураж в матчі з ізраїльтянами, адже цьому сприяє результат першого матчу. Проте очевидно, що в голові тренерського штабу будуть присутні думки про недільний поєдинок в Українській Прем’єр-лізі, через що відпочинок можуть отримати ключові виконавці донеччан. Тож слідкуйте за трансляцією матчу-відповіді плей-оф Ліги Європи УЄФА та підтримайте українську команду. Початок гри у четвер о 19:55.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР: Аграрний ринок має всі передумови повторити успіх біржової торгівлі деревиною

Підтримуємо енергетиків, аварійні служби, ДСНС та поліцію: у січні кава і хот-доги на UKRNAFTA для них безкоштовні

«Ринок деревини в Україні потребує системного закону для подальшого розвитку» – Костянтин Шевчук

Інвестиційно-будівельний конгрес та REM Awards відбудуться 26 березня у Києві

Sense Bank призначив антикорупційного уповноваженого

Комплексні системи для ферм: VADA змінює підхід до інженерії

Внесок в освіту: ОТП БАНК переказав 1 млн грн на стипендії в KSE University для студентів-переселенців

14 росіян отримали очні вироки за воєнні злочини в Україні: СПИСОК

Епіцентр та UAnimals запускають благодійну акцію "Добрі Lapki" на підтримку тварин із прифронтових територій

Ірина Жданова заявила про зняття кандидатури до Наглядової ради НСТУ від Фонду "Відкрита політика"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА