Інтерфакс-Україна
15:02 16.02.2024

Зеленський про смерть Навального: Очевидно, що він убитий Путіним, як і тисячі інших, закатованих цією "істотою"

1 хв читати
Зеленський про смерть Навального: Очевидно, що він убитий Путіним, як і тисячі інших, закатованих цією "істотою"

Президент України Володимир Зеленський прокоментував смерть російського опозиціонера Олексія Навального в колонії, заявивши, що за цим стоїть російський президент Володимир Путін.

"Щойно стало відомо, у російській тюрмі загинув Олексій Навальний. Очевидно: він убитий Путіним, як і тисячі інших, закатованих, замучених однією цією "істотою", - заявив він на пресконференції з федеральним канцлером Німеччини в Берліні.

За словами Зеленського, "Путін завжди вбиває - він сам по собі і є війна. Він не зупиниться, його можна лише зупинити. І тільки всім разом. У співпраці".

"Путіну все одно, хто загине, аби тільки він зберіг свої позиції. І саме тому він не має нічого зберегти. Путін все повинен програти, все повинен втратити і відповісти за скоєне", - наголосив президент України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

Арахамія: Одночасні вибори й референдум можуть забезпечити легітимність плебісциту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА