10:14 14.01.2024

Глава МЗС Франції продовжить обговорення української теми в Берліні та Варшаві - ЗМІ

1 хв читати
Глава МЗС Франції продовжить обговорення української теми в Берліні та Варшаві - ЗМІ

Новий міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне, який здійснив у суботу візит до Києва, відвідає в неділю Берлін, а в понеділок - Варшаву, передає BFMTV.

За повідомленням каналу, що посилається на джерело в оточенні глави МЗС, Сежурне "вислухав українські потреби" і має намір їх обговорити зі своїми колегами перед Європейською радою 1 лютого. Його мета - "просунути українське досьє в європейських інстанціях".

За даними телеканалу France 24, у Києві Сежурне обговорив із президентом Володимиром Зеленським питання, пов'язані з Єврорадою 1 лютого і "провідною роллю Франції, щоб цей саміт знову ознаменувався єдиною європейською підтримкою України".

Керівник французької дипломатії зустрінеться в неділю з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок, після чого повернеться в Париж "для нарад". Потім він вирушить до Варшави для зустрічі з главою МЗС Польщі Радославом Сікорським.

У Брюсселі 1 лютого відбудеться позачергова Європейська рада, головним питанням якої буде перегляд бюджету ЄС на 2024-2027 роки з урахуванням включення до нього макрофінансової допомоги Україні на 50 млрд євро.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА