Інтерфакс-Україна
18:16 09.10.2023

Нетаньягу обіцяє "змінити Близький Схід"

1 хв читати
Нетаньягу обіцяє "змінити Близький Схід"

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що боротьба з ХАМАС буде настільки рішучою, що змінить Близький Схід, повідомляє в понеділок The Times of Israel.

"Ми зробимо все, щоб допомогти вам. Я прошу вас бути сильними, тому що ми маємо намір змінити Близький Схід", - заявив Нетаньягу місцевим політикам із півдня Ізраїлю.

Він заявив, що ХАМАС відповість за те, через що довелося пройти ізраїльським громадянам, які потрапили під його атаки. За словами прем'єра, битва тільки розпочалася.

За повідомленням The Times of Israel, армія оборони Ізраїлю в понеділок увечері завдає авіаударів вертольотами також по об'єктах на території Лівану.

Крім того, у понеділок ХАМАС здійснив ракетні обстріли в районі Єрусалима, кілька людей дістали поранення в передмістях.

Як відомо, із сектора Гази 7 жовтня було завдано ракетних ударів по південних і центральних районах Ізраїлю. Десятки палестинських бойовиків вантажівками і парапланами проникли з Гази на ізраїльську територію. У свою чергу армія оборони Ізраїлю оголосила про початок операції "Залізні мечі". Ізраїльська влада офіційно заявила, що країна перебуває у стані війни.

З обох сторін загинули сотні людей і тисячі постраждали.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА