Інтерфакс-Україна
13:52 22.08.2023

Зеленський обговорив із прем'єром Північної Македонії розвиток оборонної співпраці

1 хв читати
Зеленський обговорив із прем'єром Північної Македонії розвиток оборонної співпраці

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Афін провів зустріч із прем'єр-міністром Північної Македонії Димитаром Ковачевським.

"Вдячний Північній Македонії за політичну та військову підтримку, підготовку нового оборонного пакета. Обговорили розвиток оборонної співпраці під час зустрічі з премʼєр-міністром Димитаром Ковачевським", - написав Зеленський у своєму телеграм-каналі.

Крім того, президент України і прем'єр-міністр Македонії домовилися координувати кроки на шляху до спільної цілі - вступу до ЄС.

Як повідомляє пресслужба Зеленського, лідери також обговорили ситуацію на полі бою. Президент України звернув увагу на нарощування виробництва Росією ракет із використанням західних компонентів.

Глава Української держави подякував голові уряду Північної Македонії за незмінну і принципову підтримку територіальної цілісності та суверенітету України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Литва планує продовжити національні санкції щодо громадян Росії та Білорусі

Віталій Кличко зустрівся з мером Тампере та обговорив спільні проєкти

Кличко на зустрічі з президенткою Бундестагу подякував Німеччини за енергетичну допомогу Києву та за ракети для ППО

Держсекретар МЗС Карасевич: Оптимально, щоб українці із РФ та Білорусі голосували на виборах тільки в Україні

Наступного тижня робоча група обговорить інформаційне забезпечення повоєнних виборів — Корнієнко

Кличко до Дня добровольця вручив киянам-військовим медалі та розповів, як Київ допомагає ЗСУ

Зінкевич назвала ситуацію навколо "Госпітальєрів" небезпечним прецедентом атаки на волонтерів та добровольців

Віткофф: Росіяни сказали Трампу, що під час війни не ділилися розвідданими з Іраном

Засідання Київради, яке мало затвердити план енергостійкості столиці, було зірване - Порошенко

Політики та експерти вказують на вигоди для РФ у подіях навколо Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА