Інтерфакс-Україна
23:39 03.07.2023

Глава МЗС України: графік навчання пілотів на винищувачах F-16 починає зрушуватись, ми максимально все прискорюємо

1 хв читати
Глава МЗС України: графік навчання пілотів на винищувачах F-16 починає зрушуватись, ми максимально все прискорюємо

Навчання українських пілотів на винищувачах F-16 мало розпочатися в червні, але графік починає зрушуватися, тому Україна зараз працює з усіма причетними сторонами для прискорення процесу, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. 

"У червні тренування не почалися. Тренування пілотів. Це означає, що графік починає зрушуватися. Ми зараз працюємо з усіма причетними сторонами, з усіма країнами, які беруть участь в авіаційній коаліції, щоб максимально прискорити цей процес. Тому що тут йдеться про навчання пілотів. , інженерів, підготовку інфраструктури, ухвалення правових рішень, необхідних, власне, для передачі літаків", - сказав Кулеба в ефірі національного телемарафону у понеділок увечері.

Він наголосив, що це серйозна робота, і "починати її потрібно було ще вчора". Міністр зазначив, що процес дуже складний і потребує координації багатьох елементів.

"Вчення не починалися. Була обіцянка розпочати навчання у червні від однієї з країн, тепер вони кажуть, що продовжують підготовку до початку навчання, що вони теж помилилися у розрахунках, їм треба більше часу. Але в нас часу немає, тому ми максимально все прискорюємо ", - додав Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА