Інтерфакс-Україна
14:25 02.05.2023

Глава МЗС України запевнив прем'єра Північної Македонії в підтримці її головування в ОБСЄ

1 хв читати
Глава МЗС України запевнив прем'єра Північної Македонії в підтримці її головування в ОБСЄ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з міністром закордонних справ Північної Македонії Буяром Османі, під час якої наголосив на підтримці Україною головування Північної Македонії в Організації з безпеки і співробітництва в Європі, повідомляє МЗС України у вівторок.

Крім того, Кулеба подякував Північній Македонії за підтримку України та висловив вдячність Скоп'є за об'єднання зусиль для притягнення вищого керівництва Росії до відповідальності за злочин агресії проти України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА