Інтерфакс-Україна
17:06 09.03.2023

Орбан заявив про можливий перегляд відносин Угорщини з РФ найближчими роками

1 хв читати
Орбан заявив про можливий перегляд відносин Угорщини з РФ найближчими роками

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що країні, можливо, доведеться переглянути свої відносини з Росією в майбутньому через зміну геополітичних реалій після вторгнення РФ в Україну.

Як повідомляє Bloomberg, на економічному форумі в Будапешті в четвер Орбан заявив, що хоча в інтересах Угорщини підтримувати зв'язки з Росією, особливо через її енергетичну залежність, відносини Європи з Москвою можуть не відновитися після завершення війни в Україні.

"Я розумію необхідність відновлення російсько-європейських відносин після війни, але це далеко не реально", - сказав Орбан.

Він додав: "Ось чому зовнішня та економічна політика Угорщини має серйозно подумати про те, які відносини ми можемо встановити і підтримувати з РФ у найближчі 10-15 років".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

Україна та Австрія підписали меморандум про взаєморозуміння та комюніке для подальшого поглиблення співпраці

Важливо, щоб у наближенні миру посередницьку роль пропонували країни, які можуть вплинути на Путіна – Зеленський

Зеленський: ми всі повинні працювати над тим, щоб союз між Америкою і Європою не розвалився

Україна цінує готовність Австрії забезпечити посередництво для зустрічі з російською стороною – Зеленський

Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС

МЗС КНР закликає до термінового мирного вирішення конфлікту Ізраїлю та Ірану

Рада може внести зміни в закон для звільнення прем'єра і припинення повноважень уряду в умовах воєнного стану, допускає Железняк

Южаніна про обшук в квартирі її сина: я не планую складати мандат, трибуна моя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА