Інтерфакс-Україна
14:53 20.02.2023

Прем'єр Японії запросить Зеленського на п'ятничний онлайн-саміт G7

1 хв читати
Прем'єр Японії запросить Зеленського на п'ятничний онлайн-саміт G7

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив у понеділок, що запросить президента України Володимира Зеленського на саміт "великої сімки", що відбудеться 24 лютого, повідомило інформаційне агентство Кіодо.

Виступаючи на зборах правлячої Ліберально-демократичної партії, Кісіда повідомив, що Японія скликає на п'ятницю в режимі онлайн саміт, на якому лідери G7, як очікується, підтвердять єдину позицію щодо Росії.

Японія головує цього року у "великій сімці".

Під час майбутнього саміту лідери Великої Британії, Німеччини, Італії, Канади, США, Франції, Японії та керівництво ЄС висловлять готовність продовжувати підтримку України, зазначає агентство.

Напередодні зустрічі у верхах прем'єр Японії заявив, що його країна виділить додаткову фінансову допомогу в розмірі $5,5 млрд на відновлення зруйнованої інфраструктури України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА