Інтерфакс-Україна
17:53 15.11.2022

Глава МЗС Нідерландів зі сховища: На обстріли РФ може бути лише одна відповідь - продовжувати підтримувати Україну

1 хв читати
Глава МЗС Нідерландів зі сховища: На обстріли РФ може бути лише одна відповідь - продовжувати підтримувати Україну

Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра, який наразі перебуває в Києві у бомбосховищі через російські ракетні удари, заявив про необхідність подальшої підтримки України, зокрема військової, у відповідь на дії РФ.

В інтерв'ю телеканалу CNN у вівторок він заявив, що важливо звертати увагу на те, "що Росія робить, а не на те, що вона говорить", і що ракетний обстріл знову продемонстрував "готовність Путіна вдатися до злочинних методів". "У будь-якому разі, це величезна мотивація, щоб стояти пліч-о-пліч", - прокоментував Гукстра ракетні удари.

"На це може бути лише одна відповідь. І це - продовжувати підтримувати Україну, продовжувати постачати зброю, продовжувати працювати над правосуддям, продовжувати працювати над наданням гуманітарної допомоги", - додав глава нідерландського зовнішньополітичного відомства.

Гукстра прибув до Києва у вівторок уранці для зустрічі з українськими офіційними особами.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

Стратегія нацбезпеки США націлена на економпартнерство та процвітання для досягнення миру та майбутнього України – посол

Питання проведення виборів потребує серйозного обговорення за участі всіх гілок влади – перший віцеспікер Ради Корнієнко

Розмови про вибори можливі лише після припинення вогню, заявляють в партії "Удар"

Україна підготує відповіді щодо політичних та юридичних викликів виборів під час воєнного стану

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Верховна Рада продовжує роботу над законопроєктом про Державну ветеранську патронатну службу – Тарасенко

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА