15:24 01.06.2022

Подоляк: Президент керує, використовуючи систему ставок - військову, міжнародну, економічну

2 хв читати
Подоляк: Президент керує, використовуючи систему ставок - військову, міжнародну, економічну

Президент України керує основними блоками - військовим, міжнародним та економічним, використовуючи систему ставок, повідомив в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Так, за його словами, є військова ставка верховного головнокомандувача, яка займається аналізом оперативно-тактичної обстановки на фронтах.

"Ця ставка в регулярному форматі координує президента щодо постачання зброї, синхронізує, якщо десь когось треба "підібгати" тощо. Існує також генеральний штаб", - розповів він.

Друга ставка - міжнародна.

"Її забезпечує ціла низка людей. Це постійні щоденні комунікації з багатьма партнерами з метою інтенсифікації постачання зброї, фінансових питань та підтримка вступу до ЄС. Міжнародна ставка працює дуже активно. Це стала організація телефонних дзвінків, включення президента з публічними виступами", - повідомив він.

Економічна ставка, за словами радника голови ОП, працює з урахуванням тих чи інших криз, що наростають, куди входять прем'єр-міністр і перший віцепрем'єр, профільні заступники голови Офісу президента.

Зокрема, вона займається аналізом "щодо робочих місць, щодо стимулювання за рахунок кредитних ресурсів дрібного та середнього бізнесу, щодо відновлення інфраструктури, логістичних маршрутів".

Також є "окремі процедурні силові ставки, які займаються запобіганням спалахам насильства у зв'язку з воєнним часом: мародерства тощо".

У цій структурі Рада національної безпеки і оборони, як зазначив Подоляк, є ефективним інструментом щодо оцінки ризиків та надання аналітичних та прогностичних матеріалів Офісу президента.

Говорячи про голову Офісу Андрія Єрмака, Подоляк назвав його "операційним директором президента".

"Єрмак є операційним директором президента. Сюди входить організація та моделювання тих чи інших процесів, коли потрібно вчасно зібрати людей і точно розуміти, хто і яку функцію всередині ставки відіграє. Єрмак у цьому ефективний. Як операційний директор він точно розуміє, що такі конкретні 10 осіб ефективно забезпечуватимуть у міжнародному плані ті чи інші рішення", - сказав Подоляк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шольц сумнівається у можливості заборони видачі шенгенських віз росіянам

Уряд напрацював необхідні акти для максимального виконання Угоди про асоціацію з ЄС - Стефанішина

Єрмак: Заборона на видачу шенгенських віз росіянам – пріоритетна мета нового пакета санкцій ЄС

Відносини з Росією після війни залежатимуть від того, що буде з нею в майбутньому – Єрмак

Єрмак: Ми не втрачаємо сподівання на більш проукраїнську позицію Китаю

Зеленський обговорив із президентом Гани питання продовольчої безпеки та підтримки України в міжнародних організаціях

Уряд Японії пішов у відставку

Зеленський обговорив із президентом Конго подолання продовольчої кризи

Раді пропонують удосконалити відповідальність за колабораціонізм

Зеленський закликав Білла Клінтона використати особистий авторитет для привернення уваги світу до ядерних загроз РФ на Запорізькій АЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА