Інтерфакс-Україна
13:06 20.02.2022

Порошенко про заяви Зеленського в Мюнхені: нарешті влада визнала реальність

2 хв читати
Порошенко про заяви Зеленського в Мюнхені: нарешті влада визнала реальність

П'ятий президент України (2014-2019), лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко назвав важливою заяву нинішнього президента Володимира Зеленського на конференції з безпеки в Мюнхені і знову закликав союзників надати Україні оборонну зброю і ввести в Донбас миротворців ООН, повідомляється на сайті політсили.

"Дуже важливо, що в Мюнхені я почув слова Зеленського, добрі слова. Вони значать лише одне: після 4 місяців неприйняття нашої позиції, позиції світових партнерів, іноземних журналістів про те, що загроза російського вторгнення зростає, нарешті вони відкинули рецепт фільму "Не дивися вгору", подивилися і побачили зло, що наближається", – сказав Порошенко журналістам на Алеї Героїв Небесної Сотні, де вшановують пам'ять загиблих на Майдані.

"Що можуть зараз зробити наші міжнародні партнери, крім постачання зброї, крім Ленд-лізу, крім міжнародної діяльності? Це скликання термінового засідоння Ради Безпеки ООН і прийняття рішення про введення миротворців на окуповану частину Донбасу... Припинити путінські фейкові новини про нібито відповідальність українців. І введенням миротворців дати відповідь світу на загарбницькі прагнення Путіна".

Водночас, за словами лідера "Євросолідарності", українці повинні бути готові до захисту своєї Батьківщини і що вони "демонструють дуже відповідальну поведінку, без ознак паніки, коли більшість іноземців залишили Україну". "За вісім років війни у нас вже було щеплення, щоб Путіну (президент РФ Володимир Путін – ІФ) не вдалося підірвати нашу країну зсередини... вони цього не дочекаються", – резюмував Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Раді пропонують ухвалити новий закон "Про політичні партії"

Чинне законодавство не дає відповіді на питання, де вибори можливі у разі припинення вогню чи завершення воєнного стану, - Айвазовська

Довіра до США і НАТО суттєво впала в Україні, до ЄС і Зеленського не змінюється, лише 9% громадян за вибори під час війни

Рада ЄС тимчасово заборонила передачу іммобілізованих активів ЦБР

МЗС Туреччини: Наголошуємо на важливості припинення атак, спрямованих проти портової інфраструктури сторін

Суд долучив до матеріалів справи про санкції проти Порошенка рішення ЄСПЛ про захист прав підсанкційних осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА