Інтерфакс-Україна
10:51 07.12.2021

Велика Британія продовжить використовувати економічні та дипломатичні інструменти для запобігання агресії РФ проти України - Джонсон

1 хв читати
Велика Британія продовжить використовувати економічні та дипломатичні інструменти для запобігання агресії РФ проти України - Джонсон

Велика Британія продовжить використовувати економічні та дипломатичні інструменти для запобігання агресії РФ проти України, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у розмові з лідерами США, Італії, Франції та Німеччини.

"Прем'єр-міністр заявив, що Велика Британія продовжить використовувати всі економічні та дипломатичні інструменти, що є в її розпорядженні, для запобігання будь-якій російській агресії проти України", - йдеться у повідомленні на сайті уряду Великої Британії у вівторок.

Зазначено, що лідери наголосили на необхідності виступити єдиним фронтом перед загрозами і ворожістю з боку Росії.

"Лідери закликали Росію деескалувати напруженість та підтвердили свою рішучу підтримку територіальної цілісності України", - наголошується в повідомленні.

Лідери погодилися знову провести переговори після розмови президента Байдена із президентом Путіним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА