Інтерфакс-Україна
11:41 05.11.2021

Геращенко вимагає відсторонити Арахамію від участі у п'яти засіданнях ВР

1 хв читати
Геращенко вимагає відсторонити Арахамію від участі у п'яти засіданнях ВР

Співголова депутатської фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко вважає, що Верховна Рада має ухвалити рішення про відсторонення голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії від участі в п'яти пленарних засіданнях за висловлювання про неготовність українців сприймати жінку на посаді міністра оборони України.

"Кого я вимагатиму відсторонити від засідань, - це пана Арахамію, тому що заявити у воюючій країні, де 32 тисячі жінок на сьогодні нарівні з чоловіками захищають українську землю, на відміну від Арахамії, де 5 тисяч жінок-офіцерів, заявити про те, що суспільство не готове сприймати жінку міністром оборони... Я вважаю, що Арахамію потрібно негайно відсторонити від п'яти пленарних засідань", - заявила Геращенко журналістам у кулуарах парламенту у п'ятницю.

Раніше Арахамія поінформував про те, що "Слуга народу" вирішила не висувати жінку на посаду міністра оборони (на цю посаду було призначено екс-міністра з питань реінтеграції Олексія Резнікова), тому що вважає, що суспільство нібито не сприйме жінку-міністра оборони, оскільки українці до такого не звикли.

Як повідомлялося, згідно з порядком денним, Верховна Рада на засіданні в п'ятницю планує розглянути питання щодо відсторонення від п'яти пленарних засідань народних депутатів "Слуги народу" Галини Третьякової та "Європейської солідарності" Ірини Геращенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА