Інтерфакс-Україна
18:32 04.11.2021

Коаліційні переговори у ФРН затягуються, чи буде обрано канцлера до грудня – невідомо

1 хв читати
Коаліційні переговори у ФРН затягуються, чи буде обрано канцлера до грудня – невідомо

Коаліційні переговори у ФРН затягуються, оскільки сторони не можуть домовитися щодо питань захисту клімату та фінансів, чи буде обраний новий канцлер Німеччини до початку грудня - невідомо, повідомляє в четвер газета Sueddeutsche Zeitung.

У переговорах беруть участь "зелені", Вільна демократична партія Німеччини та Соціал-демократична партія Німеччини; як очікується, новим канцлером буде представник соціал-демократів, нинішній міністр фінансів Олаф Шольц.

Крім вищеназваних спірними темами залишаються міграція і захист довкілля. Замість того, щоб представити в четвер тимчасовий план із розробки коаліційної угоди, "зелені" затягують роботу над планом, пише видання.

"Наразі ми бачимо занадто мало прогресу щодо змістовних аспектів", - заявив представник "зелених" Міхаель Келльнер, якого цитує видання.

Раніше передбачалося, що план роботи буде представлений у четвер, також очікувалося, що робочі групи до 10 листопада повідомлять про результати переговорів. До 22 листопада передбачалося підготувати коаліційну угоду, на початку грудня - обрати канцлера.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: Європі потрібно розвивати оборонну промисловість

США знову відклали санкції проти "дочки" Газпрому у Сербії

Сенатор Грем: Уже є двопартійний законопроєкт з додатковими тарифами щодо будь-якої країни, яка купує російську нафту, газ та уран

Макрон після зустрічі із Зеленським: Припинення війни в Україні - це мета, яку ми поділяємо з Трампом

Україна запропонувала партнерам конструктивні пропозиції щодо формату захисту, як передбачає 5 стаття договору НАТО - Зеленський

Позов про розподіл майна подружжям Порошенків є захистом можливості фінансувати допомогу ЗСУ і політичну діяльність, заявили в "Євросолідарності"

Кличко: Окупація України РФ неприйнятна, але нас примушують до територіальних поступок

Трамп: Україна ніколи не зможе вступити до НАТО, а Крим залишиться з Росією

Сікорський: Ми не будемо вказувати Україні, на які компроміси йти

Порошенко закликав передати "Тауруси" і ухвалити резолюції на підтримку територіальної цілісності України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА