Інтерфакс-Україна
21:35 30.10.2021

"Грузинська мрія" заявила про перемогу на виборах у всіх муніципалітетах за годину до закриття виборчих дільниць

1 хв читати
"Грузинська мрія" заявила про перемогу на виборах у всіх муніципалітетах за годину до закриття виборчих дільниць

Голова керівної партії "Грузинська мрія" Іраклій Кобахідзе заявив на брифінгу в суботу ввечері, що за годину до закриття виборчих дільниць у всіх 20 муніципалітетах, де відбувається другий тур місцевих виборів, перемагають її кандидати.

"За даними на 17:00 дійсно були дані, що кандидати від опозиції у двох муніципалітетах підходять до прохідного бар'єра у 50% голосів виборців, але вже о 19:00 ситуація змінилась, і наші кандидати перемагають у всіх муніципалітетах", - сказав Кобахідзе.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА