Інтерфакс-Україна
08:06 28.09.2021

Регіональні альянси України формують пояс безпеки і процвітання для країни

1 хв читати
Регіональні альянси України формують пояс безпеки і процвітання для країни

Регіональні альянси України формують пояс безпеки і процвітання для держави, цитує міністра закордонних справ України Дмитра Кулеба прес-служба Міністерства закордонних справ.

"Ми перестали чекати, поки партнери щось зроблять за нас. Ми залишили це в минулому. Ми віримо в свою країну і не боїмося робити перший крок, бути ініціативними", - заявив Кулеба в ефірі "Свободи слова" на ICTV у понеділок.

Міністр нагадав, що за попередні півтора року Україна створила цілу низку нових міжнародних форматів, спрямованих на формування пояса безпеки і процвітання для країни.

"Люблінський трикутник з Литвою і Польщею, Асоційоване тріо з Грузією і Молдовою, Кримська платформа є прикладами нової проактивної зовнішньої політики України, яка формує пояс безпеки і процвітання для держави", - зазначено в повідомленні.

Кулеба повідомив, що на наступному тижні відвідає Варшаву, де говоритиме з польським і литовським колегами, зокрема щодо ситуації в Білорусі.

"Ми вперше за всі роки євроінтеграції створили Асоційоване тріо України, Молдови і Грузії для того, щоб разом рухатися в ЄС і краще взаємодіяти в регіоні Чорного моря разом із країнами ЄС і НАТО", - наголосив міністр.

Кулеба також навів приклад успішного проведення Україною установчого саміту Кримської платформи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА