Інтерфакс-Україна
21:15 10.04.2021

Президент Туреччини висловився за врегулювання ситуації на Донбасі через діалог

1 хв читати
Президент Туреччини висловився за врегулювання ситуації на Донбасі через діалог

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що ситуація на Донбасі може бути вирішена шляхом діалогу.

"Напруженість, яка складається на сході України, можна врегулювати мирно через діалог відповідно до міжнародного законодавства", - наводить у суботу турецьке телебачення слова Ердогана за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Ердоган також заявив, що фундаментальна мета Туреччини полягає в тому, щоб Чорне море продовжувало залишатися морем миру і спокою.

Зеленський прибув до Стамбула на зустріч Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес пропонує надати можливіть викуповувати частки росіян в компаніях і запровадити механізм винятків із санкцій

"Євросолідарність" внесла в Раду законопроєкти про збільшення виплат військовим

Україна гармонізує законодавство з міжнародними нормами боротьби з антисемітизмом – нардеп Бужанський

Федоров обговорив із депутатами Бундестагу поглиблення співпраці та обмін бойовим досвідом у межах Test in Ukraine

Зеленський обговорив з кронпринцом Норвегії стратегічне партнерство у сфері оборони

Трамп знову розкритикував Альянс: НАТО не підтримає нас і в майбутньому

Зеленський обговорив зі спікером парламенту Норвегії створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ

Україна працює над спільним з Європою виробництвом всіх необхідних систем ППО, ракет до них та всіх типів дронів – Зеленський

Мадьяр заявив, що сподівається на відновлення поставок нафтопроводом "Дружба" до кінця квітня

Зеленський: Трамп ні на моєму боці, ні на боці РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА