Інтерфакс-Україна
18:26 09.04.2021

Зеленський: Донбасу потрібне нове перемир'я

1 хв читати
Зеленський: Донбасу потрібне нове перемир'я

Президент України Володимир Зеленський за підсумками робочої поїздки на Донбас та спілкування з військовослужбовцями Збройних сил (ЗСУ) відзначив активізацію роботи снайперів і необхідність у встановленні нового перемир'я.

"Я відвідав бойові позиції, де загинули наші герої і де найбільше поранених. Це ті точки загострення, якими знову покрився Донбас. Тут хочуть миру, але з іншого боку лінії розмежування зброї не складають. Наші бійці розповідали мені про свою службу під звуки пострілів, які знову стали на передовій небезпечною буденністю. Після місяців дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню ми повернулися до необхідності встановлювати перемир'я", - написав Зеленський у своєму Telegram-каналі в п'ятницю.

Глава держави також зазначив, що "останнім часом на Донбасі активізувалися ворожі снайпери, які регулярно ціляться по позиціях українських військових".

Зеленський наголосив, що "з початку року на Донбасі загинуло 26 бійців ЗСУ".

Він також закликав представників української влади "приїжджати на Донбас і надавати підтримку українським військовослужбовцям".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА