Інтерфакс-Україна
18:55 01.02.2021

Дубінського виключили з фракції "Слуга народу" - нардеп Гетманцев

1 хв читати
Дубінського виключили з фракції "Слуга народу" - нардеп Гетманцев

Народного депутата Олександра Дубінського виключили з фракції "Слуга народу", повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" член фракції Данило Гетманцев після оголошення результатів на засіданні фракції в понеділок.

"198 голосів було за виключення Олександра Дубінського з фракції. Сьогодні на засіданні фракції голосування не було, а було оголошення результатів", - сказав Гетманцев.

Він уточнив, що голосування тривало протягом трьох днів.

Як повідомлялося, 11 січня Вашингтон вніс до санкційного списку щодо України 11 фізичних осіб і організацій. Під санкції підпали сім громадян України, зокрема Дубінський, і чотири організації, що базуються, за даними Мінфіну США, в Україні. Ці заходи впроваджено проти них, оскільки у Вашингтоні вважають, що вони втручалися у виборчий процес у США.

За повідомленнями Мінфіну США, ці фізичні особи пов'язані з народним депутатом України Андрієм Деркачем, стосовно якого США впровадили санкції у вересні 2020 року "за спроби вплинути на президентські вибори в США 2020 року". Самого Деркача Мінфін у прес-релізі називає "російським агентом". Дубінський свій зв'язок із Деркачем заперечує.

Президент України Володимир Зеленський на засіданні фракції "Слуга народу" 25 січня запропонував Дубінському вийти з фракції, але той відмовився.

28 січня інтернет-сайт відеохостингу YouTube заблокував акаунт Дубінського Dubinsky.pro.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА