Інтерфакс-Україна
18:46 07.10.2020

Зеленський запросив принца Вільяма та Кейт Міддлтон відвідати Україну

1 хв читати
Зеленський запросив принца Вільяма та Кейт Міддлтон відвідати Україну

Президент України Володимир Зеленський запросив герцога Кембриджського принца Вільяма і герцогиню Кембриджську Кетрін Міддлтон відвідати Україну з візитом.

Зеленський із дружиною Оленою зустрілися з герцогом і герцогинею Кембриджськими в рамках офіційного візиту до Великої Британії. Це перша аудієнція Зеленського у членів королівської сім'ї, повідомляє прес-служба глави держави.

Під час аудієнції принц Вільям наголосив на важливості візиту президента України до Великої Британії. Зеленський, у свою чергу, відзначив теплий прийом, який отримала українська делегація, і важливість підтримки міжлюдських контактів.

"Людські контакти завжди найважливіші для країн. Україна і Велика Британія поділяють бачення з багатьох питань", - сказав президент.

Сторони обговорили низку питань міжнародного порядку денного, зокрема екологічні ініціативи, а також двосторонню взаємодію з питань медичної реабілітації військовослужбовців, гендерної та соціальної рівності, протидії домашньому насильству.

Співрозмовники також обговорили необхідність тісної координації країн світу для подолання пандемії коронавірусу й забезпечення рівного доступу держав до вакцини в разі її розробки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА