Інтерфакс-Україна
19:53 06.10.2020

ЄС є і буде найнадійнішим партнером України

1 хв читати
ЄС є і буде найнадійнішим партнером України

Президент Європейського Союзу Шарль Мішель заявляє, що Європейський Союз є і залишатиметься найбільшим і найнадійнішим партнером України.

Про це він заявив на підсумковій прес-конференції, яка відбулася після саміту Україна-ЄС у Брюсселі.

"Це був перший фізичний саміт у Брюсселі з часу кризи пандемії коронавірусу. Це підкреслює важливість, яку Європейський Союз надає відносинам з Україною. ЄС є і залишатиметься найбільшим і найнадійнішим партнером", - наголосив Мішель.

Він запевнив, що ЄС хоче поглиблювати відносини з Україною й надалі.

За словами Мішеля, під час саміту сторони обговорили три сфери відносин: COVID-19, Угоду про асоціацію і порядок денний реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА