Інтерфакс-Україна
15:10 29.09.2020

Нардеп від "Голосу" Бобровська звернулася до Зеленського із запитом про відкликання Фокіна з делегації в ТКГ

1 хв читати
Нардеп від "Голосу" Бобровська звернулася до Зеленського із запитом про відкликання Фокіна з делегації в ТКГ

Народний депутат із фракції "Голос" Соломія Бобровська звернулася з депутатським запитом до президента України Володимира Зеленського з проханням відкликати Вітольда Фокіна з української делегації Тристоронньої контактної групи.

"Обіцяла депутатський запит про відкликання Фокіна з української делегації ТКГ. Окрім "ОПЗЖ", усі представники депутатських груп і фракцій поставили свої підписи", - написала Бобровська у Facebook у вівторок.

Як зазначається у депутатському запиті, однією з підстав для відкликання Фокіна з української делегації ТКГ є його останнє інтерв'ю ЗМІ, де він назвав незаконні збройні формування, якими керує і фінансує Російська Федерація "повстанцями", що суперечить положенням закону України про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету на тимчасово територіях Донбасу.

"Публічні висловлювання Фокіна до моменту його введення до складу ТКГ також неодноразово мали антиукраїнський зміст і суперечили офіційній позиції України щодо російської збройної агресії проти України, зокрема про незаконну анексію АРК Крим та міста Севастополя", - йдеться в депутатському запиті.

Фокін наразі є першим заступником голови української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА