Інтерфакс-Україна
18:45 22.09.2020

Президент Євроради Мішель пішов на карантин через контакт із хворим на коронавірус співробітником, саміт ЄС перенесено, чи відбудеться поїздка до України - невідомо

1 хв читати
Президент Євроради Мішель пішов на карантин через контакт із хворим на коронавірус співробітником, саміт ЄС перенесено, чи відбудеться поїздка до України - невідомо

Президент Європейської Ради Шарль Мішель вимушено пішов на карантин через контакт із хворим на коронавірус співробітником охорони, у зв'язку з чим саміт ЄС, який раніше планувався на 24-25 вересня, скасований, повідомив його прес-секретар Баренд Лейтс (Barend Leyts).

"Сьогодні президент Євроради дізнався, що офіцер безпеки, з яким у нього був тісний контакт раніше минулого тижня, був протестований позитивно на COVID. Президент регулярно проходить тест, і вчора його тест був негативним. Поважаючи правила Бельгії, відсьогодні він пішов на карантин", - написав Лейтс у себе на сторінці у Twitter.

Він також повідомив про рішення президента Євроради перенести спеціальний саміт ЄС з 24 і 25 вересня на 1 і 2 жовтня.

На сьогодні невідомо, чи відбудеться поїздка Мішеля до Україні, як про це раніше, під час візиту до України 22 вересня, на прес-конференції у Києві повідомив високий представник ЄС Жозеп Боррель.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА