16:14 28.08.2020

Зеленський у Черкаській області пообіцяв сприяти поліпшенню системи кредитування для агробізнесу

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками бізнесу Черкаської області пообіцяв сприяти поліпшенню системи кредитування для аграрного бізнесу.

"Якщо йдеться про зрошувальну систему, можемо проговорити щонайменше з державними банками окремий формат кредитування. Наприклад, під 3-5%. Давайте пропозиції", - сказав він на зустрічі в п'ятницю, повідомляє прес-служба глави держави.

Представники агробізнесу подякували Зеленському за зміни в галузі, які мали місце під час нинішньої влади. Зокрема, за підписання президентом закону про кооперацію, який дає шанс на розвиток малого і середнього бізнесу. "Також протягом останнього року відбулися значні позитивні зміни в геокадастровій системі, особливо в частині боротьби з корупцією", - наголошується в повідомленні.

Наприкінці зустрічі Зеленський наголосив, що владі й бізнесу потрібен діалог, тому попросив хоча б раз на місяць проводити зустріч із головою ОДА з поточних проблем. Також він закликав звертатися до нього, якщо виникають труднощі, які не вирішуються без президента.

"Чому ми їздимо? Я ніколи б не знав деталі тих речей, про які ви говорите, якби я сюди не приїхав. От вчора сказали, що в Кропивницькому "вичистили" всіх бандитів. Показали статистику, що все добре. Я приїжджаю – і люди та бізнес наводять приклади, де ми бачимо – все ну зовсім не так", - зазначив він.

"Хочеться все зробити, щоб, коли приїжджаєш, говорили: слава богу, правоохоронці чесно працюють і на бізнес ніхто не тисне", - додав глава держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Італія висловила готовність в організації саміту щодо відновлення України у 2025 році

Солідарність Німеччини з Україною все ще сильна - міністерка розвитку про демарш AfD і BSW у бундестазі

Кличко обговорив питання децентралізації на Міжнародній конференції з відновлення України

Глава МЗС Великої Британії закликає використовувати російські активи на користь України та обрізати постачання російського газу в Європі

Єрмак у Берліні обговорив з ексдержсекретарем США перспективи для інновацій та інвестицій в Україні

Зеленський про старт переговорів щодо вступу України до ЄС уже в червні: Це буде виконанням обіцянок, які дала нам Європа

ЄС має розпочати переговори про вступ України ще до кінця червня - президентка Єврокомісії

Уряд Латвії погодив кандидатуру Домбровскіса на посаду єврокомісара

Порошенко і Кличко привітали Європейську народну партію з перемогою на виборах до Європарламенту

Порошенко привітав Європейську народну партію з перемогою на виборах до Європарламенту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА