Інтерфакс-Україна
13:03 14.08.2020

Тихановська вважає, що за неї проголосували до 70% виборців

1 хв читати
Тихановська вважає, що за неї проголосували до 70% виборців

Кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка перебуває у Вільнюсі, заявила, що за неї на президентських виборах проголосували 60-70% виборців.

"Нас, прихильників змін, більшість - цьому є документальні підтвердження - копії протоколів. Там, де комісії порахували чесно, моя підтримка становила від 60 до 70%. А у Новій Боровій (мінський мікрорайон - ІФ) - 90%", - сказала Тихановська у відеозверненні, поширеному у п'ятницю.

У Білорусі з 9 серпня відбуваються акції протесту, зіткнення маніфестантів зі співробітниками правоохоронних органів. Протестувальники не згодні з оприлюдненими результатами виборів глави держави, на яких, за попередніми даними ЦВК, чинний президент Олександр Лукашенко набрав 80,08% голосів, а його політична противниця Світлана Тихановська - 10,9%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА