09:11 31.05.2020

Трамп має намір запросити Росію та інші країни на саміт G7

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив, що вважає формат G7 неефективним і тому має намір запросити на саміт цієї організації такі країни як Росія, Індія, Південна Корея і Австралія, повідомляє кореспондент телеканалу CBS.

Під час авіаперельоту Трамп сказав журналістам, що G7 - "це дуже застаріла група".

Саміт, як зазначає CBS, відбудеться пізніше в цьому році. За словами Трампа, його можна буде організувати не раніше вересня. Раніше він планував провести цю зустріч в верхах у кінці червня в Вашингтоні - у "класичному" форматі з семи країн.

"Я переношу саміт на більш пізній термін, оскільки вважають, що G7 за своїм складом точно відображає те, що відбувається в світі", - пояснив президент США.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру

Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА