Інтерфакс-Україна
18:45 05.05.2020

Арахамія зареєстрував постанову про завершення карантину у ВР із 18 травня

1 хв читати
Арахамія зареєстрував постанову про завершення карантину у ВР із 18 травня

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія зареєстрував постанову, згідно з якою Верховна Рада відновить роботу згідно з календарним планом із 18 травня 2020 року.

Проект постанови розміщено на сайті Верховної Ради у вівторок.

Згідно з текстом документа, ВР пропонується визнати таким, що втратив чинність, п.1 постанови парламенту "Про деякі питання організації роботи Верховної Ради України на період дії карантину" і з 18 травня перейти до роботи в режимі, передбаченому календарним планом третьої сесії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Автори постанов про відкликання Підласи та Климпуш‑Цинцадзе з посад голів комітетів Ради відмовилися від своїх ініціатив

Кошта: ЄС зробив важливий крок вперед – всі країни ЄС погодилися відкрити переговорний кластер з Україною

Вашингтон і Тегеран близькі до укладення меморандуму щодо завершення конфлікту – Аракчі

В рамках саміту G7 за участю Зеленського відбудеться сесія, присвячена Україні. Питання для обговорення – подальша підтримка та пошук миру

Левус склав присягу народного депутата

Опитування: Європу надійним партнером вважають 64% українців, США – тільки 30%

ЦВК зареєструвала Левуса народним депутатом

Безвіз довів, що Україна здатна досягати великих цілей, – Порошенко про перспективу членства в ЄС

Європейські лідери хочуть обговорити з Трампом на G7 перспективи переговорів РФ і України – ЗМІ

Безвіз став доказом здатності України до реформ і руху до ЄС - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА