Інтерфакс-Україна
17:35 27.04.2020

Зеленський і Науседа обговорили підготовку саміту Україна - ЄС та шостого саміту Східного партнерства

1 хв читати
Зеленський і Науседа обговорили підготовку саміту Україна - ЄС та шостого саміту Східного партнерства

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Литви Гітанасом Науседою, під час якої вони обговорили ситуацію в країнах у зв'язку з поширенням коронавірусу та заходи, які вживаються у зв'язку з цим в Україні та Литві.

"Глава Української держави поінформував Гітанаса Науседу про безпекову ситуацію на Донбасі. Президент України висловив подяку за незмінну підтримку Вільнюсом суверенітету й територіальної цілісності нашої держави", - повідомляє у понеділок прес-служба президента України.

Президенти України та Литви обговорили стан підготовки важливих євроінтеграційних заходів: саміту Україна - ЄС та шостого саміту Східного партнерства.

Як зазначає прес-служба президента України, Науседа високо оцінив особистий внесок Володимира Зеленського у впровадження реформ, особливо наголосивши на важливості ухвалення "історичної земельної реформи як однієї з найкращих передумов для побудови сильної економіки".

Співрозмовники відзначили важливість продовження двостороннього політичного діалогу, незважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусу.

Зеленський запросив свого литовського колегу відвідати Київ наприкінці 2020 року для участі у черговому засіданні Ради президентів України та Литви.

"Чекаю на нашу зустріч, і, звісно, хочеться більше спільних економічних рішень. Сподіваюся, в цьому напрямі ми зможемо рухатися попри карантин. Вдячний за адвокацію України у Європі й за дружбу між нашими країнами", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА