Інтерфакс-Україна
14:13 20.04.2020

Українське питання внесено до порядку денного Ради ЄС 22 квітня

1 хв читати
Українське питання внесено до порядку денного Ради ЄС 22 квітня

Українське питання стане предметом обговорення на засіданні Ради ЄС з питань закордонних справ, яке відбудеться 22 квітня у форматі відеоконференції.

Відповідний анонс розміщено в понеділок на сайті Ради ЄС. "Міністри оцінять підхід і політику ЄС щодо Східного сусідства у світлі пандемії COVID-19. Міністри приділять особливу увагу Україні та регіону Східного партнерства", - йдеться в повідомленні.

Крім того, міністри обговорять останні міжнародні події, пов'язані з діями у відповідь на пандемію COVID-19, а також розглянуть ситуацію в Лівії.

Засідання відбудеться під головуванням високого представника ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозепа Борреля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА