Інтерфакс-Україна
16:18 11.04.2020

Зеленський відповів на петицію про повернення Супрун: для глави МОЗ Степанова пріоритети - боротьба з коронавірусом і продовження медреформи

1 хв читати
Зеленський відповів на петицію про повернення Супрун: для глави МОЗ Степанова пріоритети - боротьба з коронавірусом і продовження медреформи

Президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію на сайті глави держави від 23 березня 2020 року із закликом повернути Уляну Супрун на посаду міністра охорони здоров'я України.

Глава держави нагадав, що Постановою Верховної Ради України від 30 березня 2020 року міністром охорони здоров'я України призначений Максим Степанов.

Зеленський зазначив, що новий глава МОЗ пріоритетами у своїй діяльності визначив боротьбу з коронавірусом і продовження медичної реформи.

"Щодо продовження медичної реформи інформую, що з 1 квітня 2020 року в країні відповідно до Закону України від 19 жовтня 2017 року "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" стартувала програма медичних гарантій для всіх видів медичної допомоги", - зазначив Зеленський.

Уляна Супрун очолювала Міністерство охорони здоров'я України з 1 серпня 2016 року до 29 серпня 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА