Інтерфакс-Україна
14:23 27.02.2020

Нардеп Рахманін вважає стратегію "холодної" деокупації реальною альтернативою Мінським домовленостям

1 хв читати
Нардеп Рахманін вважає стратегію "холодної" деокупації реальною альтернативою Мінським домовленостям

 Стратегія "холодної" деокупації окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО), Автономної Республіки Крим та Севастополя, яку в четвер презентувала партія "Голос", є реальною альтернативою Мінським угодам, вважає голова фракції політсили у Верховній Раді Сергій Рахманін.

"Цей план не передбачає жодних поступок, перетину "червоних ліній", які, на жаль, з точки зору національної безпеки та державного суверенітету є в Мінських угодах. Тут немає жодної згадки про особливий статус, квазівибори на фактично неконтрольованих територіях - це логічний, холоднокровний, спокійний і послідовний план, який не є ідеальним, тому що ідеальних розв'язок у таких випадках не буває", - заявив Рахманін у четвер на брифінгу за підсумками презентації плану "Голос розуму: Стратегія холодної деокупації".

Глава фракції у Верховній Раді розглядає цей документ як альтернативу Мінським угодам.

"Це альтернатива, реальна альтернатива (Мінським угодам - ІФ)", - вважає він.

Рахманін переконаний, що мінський переговорний майданчик може використовуватися для досягнення цілей, але самі протоколи мають "померти". В "Голосі" також повідомили, що повну версію своєї стратегії вже направили всім ключовим стейкхолдерам в органах української влади й готові вести з ними дискусію про майбутнє стратегії "холодної" деокупації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко: Україні потрібні національна єдність у владі, компетентна і професійна переговорна делегація

До відома: про позачергове засідання Київської міської ради 8 квітня

Порошенко закликав Раду зібратися через вичерпання пакету військової допомоги від США

Сибіга: "Рамштайн" продовжуватиме існувати навіть за відсутності США

Сибіга на засіданні Ради Україна-НАТО закликав посилити тиск на Росію, низка держав оголосила про нові зобовʼязання та пакети допомоги

Стефанчук звинуватив співголову фракції "Європейська солідарності" Геращенко у розповсюдженні полуправди

Вирішення будь-яких торговельних спорів у рамках СОТ неможливе через блокування США – 1-й заступник глави МЗС

Заява на відрядження Порошенка в США була подана в Раду ще в лютому і спікер про це знав, заявляють в "Євросолідарності"

Україна та Росія знаходяться на порозі перемир'я, але обидві сторони мають піти на поступки – Келлог

Рютте: я повністю підтримую зусилля США, щоб покласти кінець війні РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА