Інтерфакс-Україна
10:42 11.02.2020

Бородянський про ситуацію з телеканалом ATR: Ми наразі перебуваємо в пошуку рішення

1 хв читати
Бородянський про ситуацію з телеканалом ATR: Ми наразі перебуваємо в пошуку рішення

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський заявляє, що нині відомство перебуває в пошуку вирішення ситуації з телеканалом ATR.

"Для ATR передбачено в державі 50 млн грн фінансування. Міністерство культури, молоді та спорту відкрило асигнування на 8,4 млн грн. Державне казначейство не здійснило цієї операції, тому що виявилися розбіжності у трактуванні закону про державні закупівлі між ATR і казначейством. Ми наразі перебуваємо в спільному пошуку рішення, і чи можливо це рішення знайти швидко", - сказав Бородянський журналістам у вівторок у Києві.

Як повідомлялося, партія "Європейська солідарність" звернулася з вимогою до уряду й Офісу президента розблокувати мовлення кримськотатарського телеканалу ATR. За даними політсили, канал заблокували в зв'язку з нібито браком фінансування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА