Інтерфакс-Україна
12:23 24.01.2020

Зеленський обговорив із Нетаньяху проблему відмов українцям у в'їзді до Ізраїлю

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу проблему численних відмов українським громадянам у в'їзді до Ізраїлю.

"Вирішення цього питання має залишатися у фокусі особливої уваги причетних органів обох країн. Сторони мають продовжити спільну роботу з метою врегулювання ситуації найближчим часом", - заявив Зеленський під час зустрічі в рамках робочого візиту до Ізраїлю, повідомляє прес-служба президента.

Як повідомлялося, в листопаді 2019 року Україна та Ізраїль заявили про створення спільної поліцейської оперативної групи для поліпшення ситуації під час проходження громадянами обох країн прикордонного контролю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА