Інтерфакс-Україна
10:56 24.01.2020

Нетаньягу зазначив, що Ізраїль завжди буде вдячний українцям за підтримку під час голокосту

1 хв читати
Нетаньягу зазначив, що Ізраїль завжди буде вдячний українцям за підтримку під час голокосту

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу наголосив, що в Ізраїлі завжди будуть вдячні українцям за допомогу та підтримку єврейському народу під час трагедії голокосту.

"Учора ми відзначали знакову подію в історії наших народів, наших солдатів і тих союзників, які віддали свої життя та стали жертвами тієї страшної трагедії. Ми вшанували пам'ять тих, хто загинув в Аушвіці, в концентраційному таборі. Багато хто з них був з Радянського Союзу. Ми безмежно та вічно будемо вдячні вам за ту підтримку, яку ви надавали єврейському народу в протистоянні цим жахливим злочинам і трагедіям", - сказав він перед зустріччю з президентом України Володимиром Зеленським у п'ятницю в Єрусалимі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА