19:27 29.12.2019

Головуючий в ОБСЄ глава МЗС Словаччини привітав обмін утримуваними особами на Донбасі

1 хв читати
Головуючий в ОБСЄ глава МЗС Словаччини привітав обмін утримуваними особами на Донбасі

Чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак привітав звільнення і обмін затриманими особами, пов'язаними з конфліктом на сході України.

"Обмін великої групи ув'язнених особливо важливий у цей святковий період. Сім'ї зможуть об'єднатися і провести час у сезон свят", - підкреслив голова ОБСЄ в прес-релізі, поширеному в неділю прес-службою ОБСЄ.

Лайчак нагадав сторонам про їх прихильність повного і всеосяжного припинення вогню до кінця 2019 року, підкріпленому виконанням усіх необхідних заходів щодо підтримки припинення вогню, а також іншими положеннями, погодженими в Парижі під час зустрічі на вищому рівні в нормандському форматі 9 грудня 2019 року.

"Я сподіваюся, що ми побачимо більше цих вкрай необхідних позитивних кроків у напрямку мирного врегулювання конфлікту в 2020 році", - додав він.

Головуючий в ОБСЄ запевнив у тому, що організація продовжить підтримувати врегулювання конфлікту в рамках свого мандата ОБСЄ за допомогою Тристоронньої контактної групи і Спеціальної моніторингової місії в Україні.

Лайчак також зазначив, що полегшення життя людей, які постраждали від кризи в Україні шляхом прийняття конкретних заходів є одним із пріоритетів Словацького головування в ОБСЄ в 2019 році. "Словаччина буде і надалі підтримувати Україну як члена Трійки ОБСЄ", - підкреслив він.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА