Інтерфакс-Україна
12:24 24.12.2019

Кабмін прирівняє електронні сигарети й новітні тютюнові вироби до тютюнових засобів - Гончарук

1 хв читати
Кабмін прирівняє електронні сигарети й новітні тютюнові вироби до тютюнових засобів - Гончарук

Уряд на своєму засіданні ініціював зміни до законодавства, які впорядковують обіг електронних сигарет в Україні, зокрема прирівнюють електронні сигарети й новітні тютюнові вироби (тютюнові вироби для електричного нагрівання) до інших тютюнових засобів, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Обіг таких сигарет має регулюватися відповідно до законодавства України. Поширюємо на електронні сигарети й новітні тютюнові вироби обмеження за рекламою. Ініціюємо заборону куріння таких сигарет у громадських місцях", - написав він у вівторок у своєму Telegram-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА