21:13 06.12.2019

У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

1 хв читати
У 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що в 2021 році відбудеться оновлення Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

"Другим важливим завданням є оновлення Угоди про асоціацію, яке повинно відбутися в 2021 році. Ми зараз уважно вивчаємо всі пункти цієї угоди для того, щоб разом з нашими колегами зробити його максимально ефективним, зручним і успішним для обох сторін", - сказав Гончарук під час спільного прес-брифінгу з головою комітету Європарламенту із закордонних справ Девідом Макалістером в Києві в п'ятницю.

За його словами, український уряд зробить все від нього залежне, щоб наступний рік був максимально амбітним, максимально успішним для України на погляд європейської інтеграції.

"Зокрема, нас, звичайно, цікавить так званий промисловий безвіз - ACAA agreement - домовленості, які дозволять нашому бізнесу вільно торгувати з європейським колегами", - зазначив глава уряду.

Також Гончарук анонсував, що на 28 січня наступного року заплановано проведення Ради асоціації - перша зустріч в Брюсселі на рівні новопризначених прем'єр-міністра, уряду і глави Єврокомісії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА