Інтерфакс-Україна
10:47 05.12.2019

Парламент України вшанував хвилиною мовчання пам'ять студентки, яка загинула під час пожежі в одеському коледжі

1 хв читати
Парламент України вшанував хвилиною мовчання пам'ять студентки, яка загинула під час пожежі в одеському коледжі

Народні депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять студентки, яка загинула під час пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

"Я гадаю, всі знають про трагедію, яка сталася в Одесі. Загинула одна людина, на жаль, чотирнадцять осіб перебувають незрозуміло де, найімовірніше, під завалами. Це трагедія для держави, трагедія для батьків і близьких. Думаю, що тут слова зайві. Прошу вшанувати пам'ять хвилиною мовчання, і сподіватимемось, що буде диво", - заявив Разумков, відкриваючи засідання Верховної Ради у четвер.

Як повідомлялося, о 10:12 середи в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі шестиповерхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої досягла 4 тис. кв. м, о 14:18 її було локалізовано. Унаслідок пожежі 17-річна студентка померла. Госпіталізовано 27 осіб, зокрема сімох рятувальників. 14 людей не виходять на зв'язок після пожежі.

За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА