Інтерфакс-Україна
10:40 04.12.2019

Лідери НАТО проведуть зустріч на найвищому рівні, щоб відзначити 70-річчя альянсу

1 хв читати
Лідери НАТО проведуть зустріч на найвищому рівні, щоб відзначити 70-річчя альянсу

Глави держав та урядів країн-членів НАТО проведуть зустріч на найвищому рівні, щоб відзначити 70-річчя існування організації.

Безпосередньо захід відбудеться за межами Лондона і складатиметься з однієї сесії тривалістю три години, початок якої очікується о 10:00 за Гринвічем (12:00 за Києвом).

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг анонсував, що лідери обговорять поточні проблеми безпеки, інвестиції в оборону та затвердять раніше ухвалене рішення про визнання космосу новою сферою оперативної діяльності. Союзники також проведуть стратегічну дискусію про Росію, про майбутній контроль над озброєннями, а також про сходження Китаю. Після зустрічі буде затверджено декларацію.

Напередодні, у вівторок, королева Єлизавета провела урочистий прийом для генерального секретаря НАТО і глав держав та урядів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА