Інтерфакс-Україна
18:51 15.11.2019

Зеленський має припинити принижуватись перед Путіним і почати зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами - Гончаренко

2 хв читати
Зеленський має припинити принижуватись перед Путіним і почати зміцнювати співпрацю з міжнародними партнерами - Гончаренко

Президент України Володимир Зеленський має зосередитись на зміцненні співпраці з міжнародними партнерами замість виконання чергової вимоги Росії, вважають у партії "Європейська солідарність".

"Мені здається, що Зеленському треба припинити принижувати себе і країну цими спробами зустрітись із Путіним будь-де, будь-як. Бо Путін просто знущається з нього, а це означає, що знущається з нас", - наводить слова депутата Олексія Гончаренка прес-служба політичної сили.

"Вчора Путін фактично висунув нову вимогу - закон про особливий статус Донбасу, погоджуйте його з "ЛНР", "ДНР", продовжуйте його термін, а без цього - немає сенсу зустрічі", - додав він.

Гончаренко також нагадав, що зустріч у "нормандському форматі" переносили кілька разів - спочатку її чекали у вересні, потім у жовтні, потім у листопаді.

"Це - реально велика проблема. При цьому все нові і нові вимоги Путіна: спочатку "формула Штайнмаєра", а насправді "формула Путіна"; потім розведення - Україна розводить війська. Це Путін просто так "розводить" Україну. Сьогодні ще нова вимога", - наголосив Гончаренко.

Він упевнений, що Зеленському пора змінити позицію та почати вибудовувати іншу стратегію.

"Потрібно починати вибудовувати військовий альянс зі Сполученими Штатами Америки. Це є абсолютно можливим. Я зробив на нього звернення, яке підписали багато депутатів, що нам потрібно вимагати статус основного союзника поза НАТО", - повідомив Гончаренко.

Як повідомлялося, 15 листопада президент РФ Володимир Путін заявив, що не бачить сенсу в проведенні саміту "нормандської четвірки" у разі, якщо Україна вийде з Мінських угод, а також запропонував розвести війська на всій лінії розмежування.

"Потрібно розвести на всій лінії. Так, щоб хоча б гармати не стріляли і люди не гинули. Ось це точно потрібно зробити, і якнайшвидше", - заявив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА