18:53 05.11.2019

Зеленський поставив завдання до кінця року розпочати підготовку до масштабної приватизації та розробити план для поліпшення позицій України у Doing Business

3 хв читати
Зеленський поставив завдання до кінця року розпочати підготовку до масштабної приватизації та розробити план для поліпшення позицій України у Doing Business

Президент України Володимир Зеленський поставив завдання до кінця поточного року розробити план заходів щодо зростання позицій України в рейтингу Doing Business, а також розпочати підготовку до масштабної приватизації та введення ринку землі.

"Я звертатимусь до міністрів із проханням забезпечити виконання таких завдань. Тимофію Милованову – міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – розробити план заходів щодо зростання позицій України в рейтингу Doing Business до 31 грудня 2019 року", - сказав Зеленський під час зустрічі з урядом і керівництвом Верховної Ради, що відбулася в Офісі президента у вівторок, повідомляє прес-служба президента.

Також Мінекономіки має розпочати підготовку до масштабної приватизації, зокрема до 31 грудня передати до Фонду державного майна України на приватизацію 500 державних підприємств.

Крім того, міністерство має до кінця 2019 р здійснити продаж на електронних аукціонах понад 40 єдиних майнових комплексів об'єктів малої приватизації та пакетів акцій.

"Також визначити топ-5 пріоритетних об’єктів для підготовки до великої приватизації", - додав Зеленський.

Як зазначив глава держави, Мінекономіки до 31 грудня має підготуватися до введення ринку землі.

"Створити електронний реєстр інженерів-землевпорядників та надати їм право здійснення державної реєстрації цієї землі. Оприлюднювати 100% рішень щодо надання дозволів на зняття та перенесення родючого шару ґрунту та нормативно закріпити ведення документації із землеустрою виключно в електронній формі", - наголосив президент.

Він також зазначив, що Мінекономіки має до кінця поточного року розробити нову урядову програму створення робочих місць, а також забезпечити впровадження кращих світових практик корпоративного управління в топ-10 державних компаніях.

Міністру фінансів Оксані Маркаровій Зеленський поставив завдання до 31 грудня 2019 року створити сприятливі умови для підприємців шляхом підготовки законопроекту, спрямованого на впровадження дворічного мораторію на проведення перевірок ФОП та пом'якшення їхньої відповідальності за порушення встановленого порядку подання до органів контролю звітності, пов’язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

Також до березня наступного року Міністерство фінансів має спростити проходження митних процедур шляхом упровадження в Україні програми авторизованого економічного оператора.

Зеленський зазначив, що міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель має завершити процедуру анбандлінгу НАК "Нафтогаз" до 31 грудня 2019 року.

Також Мінекоенерго до кінця поточного року має спростити процедури приєднання до електричних та газових мереж, якими володіють суб'єкти природних монополій.

"До 30 квітня 2020 року Міністерство енергетики та захисту довкілля має реформувати вугільну галузь", - йдеться в повідомленні.

Крім того, згідно із завданням Зеленського, до кінця наступного року Мінекоенерго має підготувати нормативно-правову базу для початку процесу інвентаризації лісових ресурсів України.

Міністру інфраструктури України Владиславу Криклію президент поставив завдання до кінця поточного року забезпечити видачу дозволів на міжнародні перевезення вантажів і руху негабаритних транспортних засобів виключно в електронній формі, а також налагодити ефективний габаритно-ваговий контроль на автошляхах.

Також Криклій має до 30 червня 2020 року затвердити перелік об'єктів концесії на 2020-2023 рр. і розпочати підготовку до конкурсів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ЄС і Нідерланди запускають новий проєкт на EUR8 млн для посилення матеріально-технічного забезпечення МВС України

Ізраїль продовжить операцію в Газі до перемоги, навіть якщо на це знадобиться більше часу

Умєров про необхідність дозволу на удари американською зброєю вглиб РФ: Ми хочемо функціональних рішень, щоб захистити наші міста

Умєров: Ми вміємо і здатні перемагати, ми маємо план, але потрібно більше зброї

НАТО переймає на себе командні функції з військової допомоги Україні - Яценюк

Президент Чехії: Тимчасова окупація РФ українських територій не має стати на заваді інтеграції України в НАТО та ЄС

Майбутнє України в НАТО, запрошення надішлють, коли погодяться союзники і буде виконано умови - проєкт декларації саміту

Прем'єрка Данії: Потрібно надати Україні все необхідне не тільки для самозахисту, а й для перемоги над РФ

Угорщина не підтримає декларацію саміту НАТО без одноголосного рішення щодо членства України, а воно неможливе через ризик конфлікту з РФ - Сіярто

Прем'єр Естонії: Україні потрібно буде стати членом НАТО, якщо ми хочемо позбутися конфліктів і сірих зон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА